ЗДО №3, ”Берізка”, Сквира
Сквирський район, Київська область

Гра – серйозна справа чи розвага?

            Прогресивні фахівці виражають тривогу про стан сучасної ігрової та комунікативної культури дітей та підлітків. Дітьми втрачено ігровий простір. У квартирах дитині відводять найменшу кімнату чи маленький куточок, хоча вона якраз потребує найбільше місця. У сім’ях не практикують домашні ігри. Третина наших дітей практично не спілкується з батьками. Вулиця й подвір’я не пристосовані для ігор, дворові колективні ігри майже стерлися з пам’яті і загубилися  в лабіринтах сучасних електронних розваг. Як наслідок – втрата дітьми ігрового досвіду , життєвої енергії, нестача комунікативної й навіть моральної культури.

          Повальне захоплення комп’ютерними іграми  іще більше обтяжують проблему., сприяючи  гіпертрофії почуттів, росту гіподинамії, утворенню сколіозу, втрати гостроти зору, а головне – вирощують душевну глухоту, пасивність, прищеплюють апатію.

           Гра є своєрідним способом переробки здобутих знань. Виховний феномен гри  визнаний усіма народами й педагогами і практиками всього світу й не потребує зайвих слів.

          Вихователі більшу частину свобідного від занять  часу надає      ігрової діяльності дітей. 

Старша група. Вихїователь Бондар Г.М.

  

Різновікова група. Вихователь Попова В.Г.

 

Гра - справа серйозна!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *