ЗДО №3, Сквирський ЗДО №3 ”Берізка”, Сквира
Київська область, Білоцерківський район

Правила для батьків в умовах адаптаційного карантину

Шановні батьки!

У зв’язку із відкриттям закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину прохання дотримуватись наступних правил:

 

  1. Перш, ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка, зверніть увагу на її стан здоров’я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань (ГРВ, нежить, підвищення температури тощо) необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя та прийняти міри самоізоляції.
  2. До ЗДО приймаються діти за наявності довідки від сімейного лікаря про стан

здоров’я дитини.

  1. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 8.00 до 17.00, приводьте дитину до ЗДО вчасно, зберігаючи дистанцію із працівниками та іншими батьками  1,5 м. Уникайте скупчення людей.
  2. Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу, за межами його будівлі. Батьки чи супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну) так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути обмежено.
  3. Температурний скринінг дітей проводять при вході у заклад (початковий)  та кожні 4 години (поточний) із занесенням показників у відповідний журнал.

Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:
• при проведенні початкового температурного скринінгу – не допускаються до відвідування;
• при поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

  1. У зв’язку із правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому Вам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі та дезинфікуючі засоби.
  2. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.
  3. Надайте вихователю свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини тощо).
  4. Забирати дитину потрібно на території закладу, не заходячи до будівлі (бажано, за попереднім дзвінком до вихователя).
  5.  Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації ЗДО.

 

Шановні батьки!

Лише спільними зусиллями ми зможемо зберігати власне здоров’я та здоров’я дітей! Здоров’я дитини та кожної родини – це головне! Вдячні за розуміння.

Логін: *

Пароль: *